| Název | 2.0 TFSI e-hybrid quattro S tronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1600 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 220 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Q5 (GU) (od 02/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1647 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 4717 mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 438 / - l |
| Hmotnost | 2225 / 2735 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 55 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 50 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 1 552 900 Kč |
| Název | 63 S E PERFORMANCE 4MATIC SPEEDSHIFT MCT 9G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 5250 RPM |
| Objem | 1991 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 500 kW |
| Max. rychlost | 275 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | GLC (X 254) (od 08/23) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1635 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4749 mm |
| Rozvor | 2888 mm |
| Objem kufru | 620 / 1150 l |
| Hmotnost | 2310 / 2885 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 65 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 2 389 000 Kč |