| Název | SQ5 Sportback 3.0 V6 TFSI MHEV plus quattro S tronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1700 RPM |
| Objem | 2995 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 270 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Q5 (GU) (od 02/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1656 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 4717 mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 470 / - l |
| Hmotnost | 2115 / 2610 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 65 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
| Cena | 2 272 900 Kč |
| Název | 200 4MATIC 9G-TRONIC |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6100 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1999 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 167 kW |
| Max. rychlost | 221 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | GLC (X 254) (od 10/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1640 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4716 mm |
| Rozvor | 2888 mm |
| Objem kufru | 620 / 1150 l |
| Hmotnost | 1910 / 2510 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 187 |
| Kombinovaná | 7 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 62 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
| Cena | 1 403 600 Kč |