Srovnání: Fiat e-Ducato VAN vs Fiat E-Scudo VAN | Autohled.cz
Motor
| Název | e-Ducato van |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 130 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
Model
| Série | Ducato (250) (od 03/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
Rozměry
| Výška | 2524 mm |
| Šířka | 2050 mm |
| Délka | 5998 mm |
| Rozvor | 4035 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2865 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 15 |
| Světlá výška | 162 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 26 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
Motor
| Název | E-Scudo van |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 130 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
Model
| Série | Scudo (507) (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1895 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4980 mm |
| Rozvor | 3275 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1949 / 2875 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 23 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 170 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
+ Přidat vozidlo