| Název | C 180 9G-TRONIC |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 1496 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 142 kW |
| Max. rychlost | 231 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Třída C (W 206) (od 06/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1438 mm |
| Šířka | 1820 mm |
| Délka | 4751 mm |
| Rozvor | 2865 mm |
| Objem kufru | 455 / - l |
| Hmotnost | 1695 / 2250 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 97 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 9 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 66 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 185 800 Kč |
| Název | eSprinter van |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 90 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Sprinter (W 907/910) (od 03/20) |
| model od | 2018 |
| motor od | 2018 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 2616 mm |
| Šířka | 1993 mm |
| Délka | 6967 mm |
| Rozvor | 4325 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2723 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 15 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 28 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | listové pery |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 1 186 000 Kč |