| Název | 60 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Enyaq (NY) (od 01/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1622 mm |
| Šířka | 1879 mm |
| Délka | 4658 mm |
| Rozvor | 2766 mm |
| Objem kufru | 585 / - l |
| Hmotnost | 2036 / 2504 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 183 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 1 015 000 Kč |
| Název | 2.0 TSI 4x4 DSG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1984 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 226 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Kodiaq (PS) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1679 mm |
| Šířka | 1864 mm |
| Délka | 4758 mm |
| Rozvor | 2791 mm |
| Objem kufru | 910 / - l |
| Hmotnost | 1777 / 2340 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 189 |
| Kombinovaná | 7.3 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 7 l/100km |
| Velikost nádrže | 58 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2300 kg |
| Cena | 995 000 Kč |
Cenově jsou Škoda Enyaq (od 1 015 000 Kč) a Kodiaq (od 995 000 Kč) téměř shodné, výběr je ale o filozofii. Enyaq je čistá elektřina s WLTP dojezdem 432–578 km, Kodiaq disponuje sedmimístným uspořádáním a kufrem až 910 litrů. Enyaq vyhrává nižšími provozními náklady a klidem v městském provozu; Kodiaq dlouhými trasami a tažným zařízením do 2,5 tuny. Rodiny do pěti osob s domácí wallboxem volí Enyaq, sedmičlenné nebo bez možnosti nabíjení Kodiaq.