| Název | 2.2 Diesel Q4 AT8 |
| Palivo | Diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 2143 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 154 kW |
| Max. rychlost | 235 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Giulia (952) (od 01/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1438 mm |
| Šířka | 1860 mm |
| Délka | 4650 mm |
| Rozvor | 2820 mm |
| Objem kufru | 480 / - l |
| Hmotnost | 1640 / 2175 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 58 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 50 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 745 kg |
| Brzděný | 1600 kg |
| Cena | 1 229 000 Kč |
| Název | V60 B4 DKG |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1969 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 145 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | S60/V60 (Z) (od 07/18) |
| model od | 2018 |
| motor od | 2018 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1432 mm |
| Šířka | 1850 mm |
| Délka | 4778 mm |
| Rozvor | 2872 mm |
| Objem kufru | 519 / - l |
| Hmotnost | 1734 / 2240 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 128 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 60 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 228 900 Kč |