| Název | R Ultime |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Střední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3200 RPM |
| Objem | 1798 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 254 kW |
| Max. rychlost | 285 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | A110 (AEF/GEF) (od 12/17) |
| model od | 2017 |
| motor od | 2017 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1252 mm |
| Šířka | 1798 mm |
| Délka | 4181 mm |
| Rozvor | 2420 mm |
| Objem kufru | 96 / - l |
| Hmotnost | 1150 / 1360 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 45 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 676 000 Kč |
| Název | GTS |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 295 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | A390 (A02) (od 01/26) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1525 mm |
| Šířka | 1885 mm |
| Délka | 4615 mm |
| Rozvor | 2708 mm |
| Objem kufru | 532 / - l |
| Hmotnost | 2124 / 2605 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 152 |
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1350 kg |
| Cena | 1 700 000 Kč |