| Název | S automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2600 RPM |
| Objem | 3982 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 520 kW |
| Max. rychlost | 310 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | DBX (od 04/22) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1680 mm |
| Šířka | 1998 mm |
| Délka | 5039 mm |
| Rozvor | 3060 mm |
| Objem kufru | 491 / - l |
| Hmotnost | 2320 / 3030 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 235 |
| Kombinovaná | 14 l/100km |
| Ve městě | 22 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Velikost nádrže | 87 l |
| Emisní norma | Euro 6d-ISC-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2700 kg |
| Cena | - Kč |
| Název | Roadster V8 automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 3982 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 489 kW |
| Max. rychlost | 325 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Vantage Roadster (od 06/25) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1275 mm |
| Šířka | 1980 mm |
| Délka | 4495 mm |
| Rozvor | 2705 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1805 / 0 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 94 |
| Kombinovaná | 12 l/100km |
| Ve městě | 22 l/100km |
| Mimo město | 11 l/100km |
| Velikost nádrže | 73 l |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - |
| typ | roadster |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | - Kč |