BMW i5 eDrive40 | Autohled.cz
Motor
| Název | eDrive40 |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 250 kW |
| Max. rychlost | 193 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
Model
| Série | i5 (G60) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1515 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 5060 mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 490 / - l |
| Hmotnost | 2195 / 2740 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 146 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 14 kWh/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vzduchové |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
+ Přidat vozidlo