| Název | M70 xDrive |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 485 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | i7 (G70) (od 07/23) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1544 mm |
| Šířka | 1950 mm |
| Délka | 5391 mm |
| Rozvor | 3215 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 2770 / 3250 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 20 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 4 604 600 Kč |
| Název | M3 CS Touring M xDrive Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2750 RPM |
| Objem | 2993 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 405 kW |
| Max. rychlost | 300 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Řada 3 (G81) (03/25 - 02/26) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1447 mm |
| Šířka | 1918 mm |
| Délka | 4796 mm |
| Rozvor | 2857 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 1925 / 2330 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 121 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 59 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 4 033 900 Kč |