| Název | BMW iX4 40 xDrive |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | () |
| Pohon | |
| Výkon | 240 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2027 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Střední |
| Výška | - |
| Šířka | - |
| Délka | 4780 mm |
| Rozvor | - |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 1 700 000 Kč |
| Název | 520d Touring Steptronic |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1995 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 145 kW |
| Max. rychlost | 220 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Řada 5 (G61) (od 05/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1515 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 5060 mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 570 / - l |
| Hmotnost | 1910 / 2495 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 155 |
| Kombinovaná | 5.4 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 60 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 1 615 900 Kč |