| Název | M5 Touring xDrive Steptronic |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 4395 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 535 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Řada 5 (G99) (od 11/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1516 mm |
| Šířka | 1970 mm |
| Délka | 5096 mm |
| Rozvor | 3006 mm |
| Objem kufru | 500 / - l |
| Hmotnost | 2550 / 3050 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 118 |
| Kombinovaná | 1 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 60 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 3 831 100 Kč |
| Název | M760e xDrive Steptronic Sport |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1850 RPM |
| Objem | 2998 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 420 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Řada 7 (G70) (od 03/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1544 mm |
| Šířka | 1950 mm |
| Délka | 5391 mm |
| Rozvor | 3215 mm |
| Objem kufru | 525 / - l |
| Hmotnost | 2525 / 3130 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 1 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 65 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 3 939 000 Kč |