| Název | xDrive40i Steptronic Sport |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5200 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1850 RPM |
| Objem | 2998 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 280 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | X5 (G05) (od 04/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1765 mm |
| Šířka | 2004 mm |
| Délka | 4935 mm |
| Rozvor | 2975 mm |
| Objem kufru | 650 / - l |
| Hmotnost | 2240 / 2885 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 214 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 83 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis-FCM |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 168 400 Kč |
| Název | 450 4MATIC 9G-TRONIC |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 2999 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 295 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | GLE (W 167) (od 04/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1797 mm |
| Šířka | 1947 mm |
| Délka | 4924 mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 630 / - l |
| Hmotnost | 2310 / 3010 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 205 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 85 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2700 kg |
| Cena | 2 190 100 Kč |