| Název | Escalade ESV 6.2 V8 420 HP |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | V8 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 624 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 6162 ccm |
| Převodovka | a (10) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 313 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | 1941 mm |
| Šířka | 2060 mm |
| Délka | 5766 mm |
| Rozvor | 3406 mm |
| Objem kufru | 1175 / 4043 l |
| Hmotnost | 2807 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 15.7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 107.1 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 8 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | 3629 kg |
| Cena | 3 386 790 Kč |
| Název | Escalade V 6.2 Supercharged V8 682 HP |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | V8 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 885 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 6162 ccm |
| Převodovka | a (10) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 509 kW |
| Max. rychlost | 200 Km/h |
| Zrychlení | 4.9 s |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | 1948 mm |
| Šířka | 2060 mm |
| Délka | 5382 mm |
| Rozvor | 3071 mm |
| Objem kufru | 722 / 3412 l |
| Hmotnost | 2885 / 3493 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 18.1 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 90.9 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | 3266 kg |
| Cena | 5 201 790 Kč |