| Název | Chery Tiggo 7 PHEV 1.5T DHT |
| Palivo | phev |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 540 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 205 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 8.4 s |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | SUV |
| Výška | 1696 mm |
| Šířka | 1862 mm |
| Délka | 4553 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 500 / 1305 l |
| Hmotnost | 1790 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 136 g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 939 000 Kč |
| Název | Chery Tiggo 9 PHEV 1.5T 3DHT |
| Palivo | phev |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 540 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 315 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 5.4 s |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | SUV |
| Výška | 1741 mm |
| Šířka | 1925 mm |
| Délka | 4810 mm |
| Rozvor | 2800 mm |
| Objem kufru | 143 / 2065 l |
| Hmotnost | 2233 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 6.9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 170 g/km |
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 1 189 000 Kč |