Srovnání: Chevrolet Suburban vs Chevrolet Tahoe | Autohled.cz
Motor
| Název | Suburban 6.2 V8 420 HP |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | V8 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 624 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 6162 ccm |
| Převodovka | a (10) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 313 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
Model
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
Rozměry
| Výška | 1920 mm |
| Šířka | 2377 mm |
| Délka | 5748 mm |
| Rozvor | 3406 mm |
| Objem kufru | 1175 / 4092 l |
| Hmotnost | 2746 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 14.7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 106 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 8 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
Motor
| Název | Tahoe 6.2 V8 420 HP |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | V8 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 624 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 6162 ccm |
| Převodovka | a (10) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 313 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
Model
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
Rozměry
| Výška | 1925 mm |
| Šířka | 2377 mm |
| Délka | 5367 mm |
| Rozvor | 3071 mm |
| Objem kufru | 722 / 3474 l |
| Hmotnost | 2668 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 14.7 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 90.9 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 7 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
+ Přidat vozidlo