Srovnání: Citroën e-Berlingo VAN vs Citroën e-C4 X | Autohled.cz
Motor
| Název | e-Berlingo van |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 135 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
Model
| Série | Berlingo (E) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1796 mm |
| Šířka | 1848 mm |
| Délka | 4401 mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1674 / 2455 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 145 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Přívěs
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
Motor
| Název | e-C4 X 136 |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
Model
| Série | C4 (B) (od 01/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
Rozměry
| Výška | 1525 mm |
| Šířka | 1834 mm |
| Délka | 4580 mm |
| Rozvor | 2670 mm |
| Objem kufru | 510 / - l |
| Hmotnost | 1652 / 2040 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
+ Přidat vozidlo