| Název | Charger 3.0 Hurricane SIXPACK 550 HP |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | I6 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 720 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 2997 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | AWD |
| Výkon | 410 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | 4.4 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | 1422 mm |
| Šířka | 2027 mm |
| Délka | 5258 mm |
| Rozvor | 3073 mm |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | 2185 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 68.1 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 1 857 350 Kč |
| Název | Durango 6.2 Supercharged V8 Hellcat 710 HP |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | V8 |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 875 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 6166 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | AWD |
| Výkon | 529 kW |
| Max. rychlost | 290 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | 1831 mm |
| Šířka | 1941 mm |
| Délka | 5105 mm |
| Rozvor | 3043 mm |
| Objem kufru | 487 / 2410 l |
| Hmotnost | 2529 / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 18.1 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 93.1 l |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 6 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | 3946 kg |
| Cena | 1 934 790 Kč |