Srovnání: EVO EVO Cross 4 vs EVO EVO Cuatro | Autohled.cz
Motor
| Název | EVO Cross 4 Diesel 4x4 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 320 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1499 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | - |
Model
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Pickup |
Rozměry
| Výška | - |
| Šířka | - |
| Délka | - |
| Rozvor | - |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | 2040 / 2870 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 11 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 76 l |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
Motor
| Název | EVO Cuatro (manuál) |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 136 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | m (5) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 86 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
Model
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | SUV |
Rozměry
| Výška | 1653 mm |
| Šířka | 1831 mm |
| Délka | 4400 mm |
| Rozvor | 2632 mm |
| Objem kufru | 450 / 1100 l |
| Hmotnost | 1300 / 1696 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 8.2 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6E |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
+ Přidat vozidlo