Srovnání: Fiat 500e 3+1 vs Fiat 500e Cabrio | Autohled.cz
Motor
| Název | e 3+1 Pop |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 87 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
Model
| Série | 500 (FA1) (od 11/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Miniauto |
Rozměry
| Výška | 1527 mm |
| Šířka | 1683 mm |
| Délka | 3632 mm |
| Rozvor | 2322 mm |
| Objem kufru | 185 / - l |
| Hmotnost | 1475 / 1725 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 13.6 kWh/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Motor
| Název | e Cabrio Pop |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 87 kW |
| Max. rychlost | 150 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
Model
| Série | 500 (FA1) (od 11/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Miniauto |
Rozměry
| Výška | 1527 mm |
| Šířka | 1683 mm |
| Délka | 3632 mm |
| Rozvor | 2322 mm |
| Objem kufru | 185 / - l |
| Hmotnost | 1480 / 1730 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 13.6 kWh/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | cabrio |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
+ Přidat vozidlo