| Název | 1.0 GSE Hybrid |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 2 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3500 RPM |
| Objem | 999 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 51 kW |
| Max. rychlost | 158 Km/h |
| Zrychlení | 14 s |
| Série | Pandina (312) (od 07/25) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Miniauto |
| Výška | 1551 mm |
| Šířka | 1643 mm |
| Délka | 3635 mm |
| Rozvor | 2300 mm |
| Objem kufru | 225 / - l |
| Hmotnost | 1055 / 1420 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 5 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 38 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 55 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 379 900 Kč |
| Název | Dolcevita |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 6 kW |
| Max. rychlost | 45 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Topolino (od 11/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Lehké čtyřkolové vozidlo |
| Výška | 1530 mm |
| Šířka | 1400 mm |
| Délka | 2535 mm |
| Rozvor | 1730 mm |
| Objem kufru | 63 / - l |
| Hmotnost | 562 / 700 Kg |
| Poloměr otáčení | 7 |
| Světlá výška | 150 |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 75 km |
| Dojezd WLTP | 75 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 7 kWh |
| Kapacita baterie netto | 5 kWh |
| Hmotnost baterie | 77 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | 2.3 kW |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ne |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 257 000 Kč |