| Název | 1.5 EcoBoost PHEV automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Tourneo Connect (SK) (od 05/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1833 mm |
| Šířka | 1855 mm |
| Délka | 4500 mm |
| Rozvor | 2755 mm |
| Objem kufru | 1213 / - l |
| Hmotnost | 1643 / 2425 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 144 |
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 32 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 768 350 Kč |
| Název | T 160 Standard |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1332 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 75 kW |
| Max. rychlost | 168 Km/h |
| Zrychlení | 14 s |
| Série | Třída T (W 420) (07/22 - 05/26) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1811 mm |
| Šířka | 1859 mm |
| Délka | 4498 mm |
| Rozvor | 2716 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 1556 / 2095 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 54 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 697 000 Kč |