Srovnání: Forthing S7 REEV vs Tesla Model 3 | Autohled.cz
Motor
| Název | Forthing S7 REEV 160 kW |
| Palivo | phev |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | a () |
| Pohon | |
| Výkon | 160 kW |
| Max. rychlost | 165 Km/h |
| Zrychlení | 6.7 s |
Model
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Mittelklasse |
Rozměry
| Výška | - |
| Šířka | - |
| Délka | - |
| Rozvor | - |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
Motor
| Název | Premium AWD |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 338 kW |
| Max. rychlost | 262 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
Model
| Série | Model 3 (003) (od 09/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Střední třída |
Rozměry
| Výška | 1431 mm |
| Šířka | 1850 mm |
| Délka | 4724 mm |
| Rozvor | 2875 mm |
| Objem kufru | 594 / - l |
| Hmotnost | 1929 / 2232 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 128 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 16 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 13 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 68 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
+ Přidat vozidlo