Srovnání: ICH-X ICH-X K2 vs ICH-X ICH-X K3 | Autohled.cz
Motor
| Název | ICH-X K2 Diesel 4x4 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 380 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1968 ccm |
| Převodovka | a () |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 119 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
Model
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | SUV |
Rozměry
| Výška | 1871 mm |
| Šířka | 1925 mm |
| Délka | 4645 mm |
| Rozvor | 2745 mm |
| Objem kufru | 532 / 965 l |
| Hmotnost | 2180 / 2565 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 10.3 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 75 l |
| Emisní norma | Euro 6-D ISC-FCM |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
Motor
| Název | ICH-X K3 Benzín 4x4 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | 375 Nm |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1968 ccm |
| Převodovka | a () |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 180 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
Model
| Série | - |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | SUV |
Rozměry
| Výška | 1880 mm |
| Šířka | 2006 mm |
| Délka | 4785 mm |
| Rozvor | 2800 mm |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | 1935 / 2255 Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
Spotřeba
| Kombinovaná | 9.8 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 70 l |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
+ Přidat vozidlo