| Název | Kia Ceed 1.5 T-GDI Ultimate Edition |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1482 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 103 kW |
| Max. rychlost | 197 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Ceed (CD) (od 10/21) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1447 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Délka | 4315 mm |
| Rozvor | 2650 mm |
| Objem kufru | 395 / - l |
| Hmotnost | 1330 / 1820 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 610 kg |
| Brzděný | 1210 kg |
| Cena | 474 980 Kč |
| Název | Peugeot 408 Hybrid 136 e-DCS6 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1478 mm |
| Šířka | 1848 mm |
| Délka | 4687 mm |
| Rozvor | 2787 mm |
| Objem kufru | 536 / 1611 l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 636 363 Kč |