| Název | Kia Ceed Sportswagon 1.5 T-GDI 48V Ultimate Edition DCT7 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1353 ccm |
| Převodovka | a (7) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 103 kW |
| Max. rychlost | 197 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Ceed (CD) (10/21 - 09/25) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1422 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Délka | 4605 mm |
| Rozvor | 2650 mm |
| Objem kufru | 594 / - l |
| Hmotnost | 1425 / 1880 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 610 kg |
| Brzděný | 1210 kg |
| Cena | 884 000 Kč |
| Název | Sportstourer 1.5 TSI DSG |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1498 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | 216 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Leon (KL) Sportstourer (od 07/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1438 mm |
| Šířka | 1799 mm |
| Délka | 4656 mm |
| Rozvor | 2686 mm |
| Objem kufru | 620 / - l |
| Hmotnost | 1416 / 1940 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 5 l/100km |
| Ve městě | 7 l/100km |
| Mimo město | 5 l/100km |
| Velikost nádrže | 45 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 700 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 839 900 Kč |