| Název | Kia Sorento 1.6 T-GDI Plug-in-Hybrid AWD automat |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1500 RPM |
| Objem | 1598 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 185 kW |
| Max. rychlost | 183 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Sorento (MQ4) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1695 mm |
| Šířka | 1900 mm |
| Délka | 4815 mm |
| Rozvor | 2815 mm |
| Objem kufru | 693 / 898 l |
| Hmotnost | 2065 / 2520 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 176 |
| Kombinovaná | 1 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 47 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1010 kg |
| Cena | 1 224 980 Kč |
| Název | Single Motor |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 175 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | EX40 (X) (od 02/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1647 mm |
| Šířka | 1863 mm |
| Délka | 4440 mm |
| Rozvor | 2702 mm |
| Objem kufru | 410 / - l |
| Hmotnost | 2040 / 2470 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 175 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 253 000 Kč |