| Název | e-DCT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 12 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Střední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 9250 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 6750 RPM |
| Objem | 6498 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 746 kW |
| Max. rychlost | 350 Km/h |
| Zrychlení | 2 s |
| Série | Revuelto (LB744) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1160 mm |
| Šířka | 2033 mm |
| Délka | 4947 mm |
| Rozvor | 2779 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1847 / 0 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | -1 l |
| Emisní norma | Euro 6d-ISC-FCM |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 13 000 000 Kč |
| Název | e-DCT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Střední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 9000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4000 RPM |
| Objem | 3995 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 676 kW |
| Max. rychlost | 343 Km/h |
| Zrychlení | 2 s |
| Série | Temerario (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1201 mm |
| Šířka | 1996 mm |
| Délka | 4706 mm |
| Rozvor | 2658 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1765 / 0 Kg |
| Poloměr otáčení | 0 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 11 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | -1 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 7 995 000 Kč |