| Název | D200 AWD automat |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1250 RPM |
| Objem | 1999 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 147 kW |
| Max. rychlost | 175 Km/h |
| Zrychlení | 9 s |
| Série | Defender (L663) (od 06/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1974 mm |
| Šířka | 2008 mm |
| Délka | 4323 mm |
| Rozvor | 2587 mm |
| Objem kufru | 297 / - l |
| Hmotnost | 2316 / 2970 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 226 |
| Kombinovaná | 9.1 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 89 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | 118 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 1 898 000 Kč |
| Název | D250 automat |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 4000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1250 RPM |
| Objem | 2997 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 183 kW |
| Max. rychlost | 206 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | Range Rover Sport (L461) (od 09/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1820 mm |
| Šířka | 2043 mm |
| Délka | 4946 mm |
| Rozvor | 2997 mm |
| Objem kufru | 647 / - l |
| Hmotnost | 2390 / 3220 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 283 |
| Kombinovaná | 7.8 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 2 369 095 Kč |