Srovnání: Ligier JS 50 vs Ligier Myli | Autohled.cz
Motor
| Název | |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 6 kW |
| Max. rychlost | 45 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
Model
| Série | JS 50 (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Lehké čtyřkolové vozidlo |
Rozměry
| Výška | 1503 mm |
| Šířka | 1499 mm |
| Délka | 2972 mm |
| Rozvor | 0 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 400 / 675 Kg |
| Poloměr otáčení | 8 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | hatchback |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Motor
| Název | |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 6 kW |
| Max. rychlost | 45 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
Model
| Série | Myli (od 05/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Lehké čtyřkolové vozidlo |
Rozměry
| Výška | 1530 mm |
| Šířka | 1500 mm |
| Délka | 2950 mm |
| Rozvor | 0 mm |
| Objem kufru | 459 / - l |
| Hmotnost | 0 / 0 Kg |
| Poloměr otáčení | 9 |
| Světlá výška | 0 |
Spotřeba
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | hatchback |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 3 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
+ Přidat vozidlo