| Název | 471kW 2024 |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Střední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 3000 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 471 kW |
| Max. rychlost | 324 Km/h |
| Zrychlení | 2 s |
| Série | GT2 Stradale (AM240) (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1222 mm |
| Šířka | 1965 mm |
| Délka | 4669 mm |
| Rozvor | 2700 mm |
| Objem kufru | 100 / - l |
| Hmotnost | 1475 / 1790 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 11 l/100km |
| Ve městě | 20 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 60 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 8 060 000 Kč |
| Název | Cielo |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Střední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 3000 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 463 kW |
| Max. rychlost | 325 Km/h |
| Zrychlení | 2 s |
| Série | MCPURA (AM240) (od 07/25) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1224 mm |
| Šířka | 1965 mm |
| Délka | 4669 mm |
| Rozvor | 2700 mm |
| Objem kufru | 100 / - l |
| Hmotnost | 1469 / 1790 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 11 l/100km |
| Ve městě | 20 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 60 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 6 370 000 Kč |