| Název | van L2 2.0 Diesel |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1996 ccm |
| Převodovka | m (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 108 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Deliver 7 (SV65C) (od 01/25) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1999 mm |
| Šířka | 2030 mm |
| Délka | 5372 mm |
| Rozvor | 3357 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2360 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | -1 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 928 000 Kč |
| Název | van L3H2 N1 2.0 Diesel FWD |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 1996 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 108 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Deliver 9 (SV63C) (od 10/20) |
| model od | 2020 |
| motor od | 2020 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 2535 mm |
| Šířka | 2062 mm |
| Délka | 5940 mm |
| Rozvor | 3760 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2360 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 14 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | -1 l |
| Emisní norma | LKW |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2800 kg |
| Cena | 1 175 000 Kč |