| Název | eDeliver 5 van |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 120 kW |
| Max. rychlost | 120 Km/h |
| Zrychlení | 10 s |
| Série | Deliver 5 (EVA1C) Kastenwagen (od 09/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1960 mm |
| Šířka | 1874 mm |
| Délka | 4800 mm |
| Rozvor | 3100 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1925 / 3050 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 21 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 206 000 Kč |
| Název | Volkswagen ID. Buzz Long Pro 210kW |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 210 kW |
| Max. rychlost | 160 Km/h |
| Zrychlení | 7.9 s |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Van |
| Výška | 1924 mm |
| Šířka | 1985 mm |
| Délka | 4962 mm |
| Rozvor | 3239 mm |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 21.3 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | 0 g/km |
| typ | minibus |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 1 195 083 Kč |