| Název | A 35 AMG 4MATIC SPEEDSHIFT DCT 8G |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 1991 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 235 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Třída A (W 177) (od 10/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1407 mm |
| Šířka | 1796 mm |
| Délka | 4447 mm |
| Rozvor | 2729 mm |
| Objem kufru | 350 / - l |
| Hmotnost | 1645 / 2120 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 81 |
| Kombinovaná | 8.3 l/100km |
| Ve městě | 13 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 300 750 Kč |
| Název | Shooting Brake 250+ EQ |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | CLA (X 174/178) (od 03/26) |
| model od | 2025 |
| motor od | 2025 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1469 mm |
| Šířka | 1855 mm |
| Délka | 4723 mm |
| Rozvor | 2790 mm |
| Objem kufru | 455 / - l |
| Hmotnost | 2075 / 2535 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 12.7 kWh/100km |
| Ve městě | 10 kWh/100km |
| Mimo město | 10 kWh/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 386 660 Kč |