| Název | A 35 AMG 4MATIC SPEEDSHIFT DCT 8G |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 1991 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 235 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Třída A (W 177) (od 10/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1407 mm |
| Šířka | 1796 mm |
| Délka | 4447 mm |
| Rozvor | 2729 mm |
| Objem kufru | 350 / - l |
| Hmotnost | 1645 / 2120 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 81 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 13 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 300 750 Kč |
| Název | eVito Tourer |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 150 kW |
| Max. rychlost | 140 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Vito (W 447) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1890 mm |
| Šířka | 1928 mm |
| Délka | 5140 mm |
| Rozvor | 3200 mm |
| Objem kufru | 990 / - l |
| Hmotnost | 2558 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 26 kWh/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | 250 km |
| Dojezd WLTP | 250 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 66 kWh |
| Kapacita baterie netto | 60 kWh |
| Hmotnost baterie | 550 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | 11 kW |
| Nabíjecí výkon DC | 80 kW |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ne |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | minibus |
| Počet míst | 8 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 150 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 1 290 000 Kč |