| Název | A 35 AMG 4MATIC SPEEDSHIFT DCT 8G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3000 RPM |
| Objem | 1991 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 235 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Třída A (W 177) (od 10/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1407 mm |
| Šířka | 1796 mm |
| Délka | 4447 mm |
| Rozvor | 2729 mm |
| Objem kufru | 350 / - l |
| Hmotnost | 1645 / 2120 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 81 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 13 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 300 750 Kč |
| Název | Tourer Lang vysoká střecha 3,5t 311 CDI |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1200 RPM |
| Objem | 1950 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 84 kW |
| Max. rychlost | 159 Km/h |
| Zrychlení | 0 s |
| Série | Sprinter (W 907) (od 06/18) |
| model od | 2018 |
| motor od | 2018 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 2633 mm |
| Šířka | 1993 mm |
| Délka | 6967 mm |
| Rozvor | 4325 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 2465 / 3500 Kg |
| Poloměr otáčení | 15 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 71 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | listové pery |
| Zadní odpružení | listové pery |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2000 kg |
| Cena | 1 255 000 Kč |