| Název | AMG GT 4 dveře Coupé 43 SPEEDSHIFT TCT 9G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 2999 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 286 kW |
| Max. rychlost | 270 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | AMG GT 4-Türer Coupé (X 290) (08/21 - 11/25) |
| model od | 2021 |
| motor od | 2021 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1455 mm |
| Šířka | 1953 mm |
| Délka | 5054 mm |
| Rozvor | 2951 mm |
| Objem kufru | 456 / - l |
| Hmotnost | 2040 / 2550 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 116 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 80 l |
| Emisní norma | Euro 6d-ISC-FCM |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2100 kg |
| Cena | 2 887 000 Kč |
| Název | 43 Coupé SPEEDSHIFT MCT 9G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Centrální a přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 3250 RPM |
| Objem | 1991 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 320 kW |
| Max. rychlost | 280 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | AMG GT (C 192) (od 01/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1359 mm |
| Šířka | 1929 mm |
| Délka | 4728 mm |
| Rozvor | 2700 mm |
| Objem kufru | 321 / 675 l |
| Hmotnost | 1790 / 2005 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 81 |
| Kombinovaná | 10.3 l/100km |
| Ve městě | 15 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 70 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 2 964 500 Kč |