| Název | Maybach SL 680 Monogram Series 4MATIC+ SPEEDSHIFT MCT 9G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6750 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 4250 RPM |
| Objem | 1991 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 280 kW |
| Max. rychlost | 278 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | STřída L (R 232) (od 04/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1359 mm |
| Šířka | 1915 mm |
| Délka | 4700 mm |
| Rozvor | 2700 mm |
| Objem kufru | 213 / - l |
| Hmotnost | 1810 / 2185 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 92 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 70 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | roadster |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 3 424 300 Kč |
| Název | 450+ Electric Art Advanced |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 265 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | EQS SUV (X 296) (od 12/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1718 mm |
| Šířka | 1959 mm |
| Délka | 5125 mm |
| Rozvor | 3210 mm |
| Objem kufru | 645 / - l |
| Hmotnost | 2695 / 3265 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 178 |
| Kombinovaná | 19 l/100km |
| Ve městě | 16 l/100km |
| Mimo město | 15 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 3 063 720 Kč |