| Název | E 300 de All-Terrain Avantgarde 9G-TRONIC 4MATIC |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 1993 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 230 kW |
| Max. rychlost | 213 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Třída E (S 214) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1497 mm |
| Šířka | 1880 mm |
| Délka | 4949 mm |
| Rozvor | 2961 mm |
| Objem kufru | 615 / 1180 l |
| Hmotnost | 2380 / 2970 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 85 |
| Kombinovaná | 0.6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2100 kg |
| Cena | 1 542 750 Kč |
| Název | E 300 de T-Modell 9G-TRONIC |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Common Rail |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 3600 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1800 RPM |
| Objem | 1993 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 230 kW |
| Max. rychlost | 223 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Třída E (S 214) (od 10/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1469 mm |
| Šířka | 1880 mm |
| Délka | 4949 mm |
| Rozvor | 2961 mm |
| Objem kufru | 615 / 1180 l |
| Hmotnost | 2335 / 2910 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 85 |
| Kombinovaná | 0.6 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2100 kg |
| Cena | 1 542 750 Kč |