| Název | 53 AMG Premium 4MATIC+ |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 460 kW |
| Max. rychlost | 240 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | EQE SUV (X 294) (od 03/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1672 mm |
| Šířka | 1940 mm |
| Délka | 4879 mm |
| Rozvor | 3030 mm |
| Objem kufru | 520 / - l |
| Hmotnost | 2615 / 3195 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 154 |
| Kombinovaná | 23.1 l/100km |
| Ve městě | 21 l/100km |
| Mimo město | 21 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 100 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 3 199 240 Kč |
| Název | G 500 kombi dlouhý 9G-TRONIC |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2200 RPM |
| Objem | 2999 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 345 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Třída G (W 465) (od 04/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1973 mm |
| Šířka | 1931 mm |
| Délka | 4825 mm |
| Rozvor | 2890 mm |
| Objem kufru | 640 / - l |
| Hmotnost | 2485 / 3200 Kg |
| Poloměr otáčení | 13 |
| Světlá výška | 241 |
| Kombinovaná | 11 l/100km |
| Ve městě | 14 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 100 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 3 372 000 Kč |