| Název | 35 AMG 4MATIC SPEEDSHIFT DCT 8G |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6100 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2500 RPM |
| Objem | 1991 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 235 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | GLA (H 247) (od 07/23) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1590 mm |
| Šířka | 1849 mm |
| Délka | 4436 mm |
| Rozvor | 2729 mm |
| Objem kufru | 435 / - l |
| Hmotnost | 1750 / 2250 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 8 l/100km |
| Ve městě | 13 l/100km |
| Mimo město | 8 l/100km |
| Velikost nádrže | 51 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1800 kg |
| Cena | 1 488 300 Kč |
| Název | 250+ EQ |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 200 kW |
| Max. rychlost | 210 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | GLB (X 244/248) (od 03/26) |
| model od | 2026 |
| motor od | 2026 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1687 mm |
| Šířka | 1861 mm |
| Délka | 4732 mm |
| Rozvor | 2889 mm |
| Objem kufru | 540 / - l |
| Hmotnost | 2200 / 2700 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | 12 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1500 kg |
| Cena | 1 161 600 Kč |