| Název | 200 4MATIC 9G-TRONIC |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 4 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6100 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 1999 ccm |
| Převodovka | a (9) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 167 kW |
| Max. rychlost | 221 Km/h |
| Zrychlení | 7 s |
| Série | GLC (X 254) (od 10/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1640 mm |
| Šířka | 1890 mm |
| Délka | 4716 mm |
| Rozvor | 2888 mm |
| Objem kufru | 620 / 1150 l |
| Hmotnost | 1910 / 2510 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 187 |
| Kombinovaná | 7.2 l/100km |
| Ve městě | 10 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 62 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2400 kg |
| Cena | 1 403 600 Kč |
| Název | VZ |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 210 kW |
| Max. rychlost | 180 Km/h |
| Zrychlení | 6 s |
| Série | Tavascan (KR) (od 06/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Střední třída |
| Výška | 1597 mm |
| Šířka | 1861 mm |
| Délka | 4644 mm |
| Rozvor | 2766 mm |
| Objem kufru | 540 / - l |
| Hmotnost | 2178 / 2700 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 15 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 1000 kg |
| Cena | 1 387 000 Kč |