| Název | 1.2 DI Turbo Hybrid 48V eDCT |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1750 RPM |
| Objem | 1199 ccm |
| Převodovka | a (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 107 kW |
| Max. rychlost | 209 Km/h |
| Zrychlení | 8 s |
| Série | Mokka (MOKKA-B) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Výška | 1535 mm |
| Šířka | 1787 mm |
| Délka | 4150 mm |
| Rozvor | 2557 mm |
| Objem kufru | 350 / - l |
| Hmotnost | 1362 / 1750 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 0 |
| Kombinovaná | 4 l/100km |
| Ve městě | 4 l/100km |
| Mimo město | 4 l/100km |
| Velikost nádrže | 44 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 680 kg |
| Brzděný | 1100 kg |
| Cena | 559 990 Kč |
| Název | Kia XCeed 1.0 T-GDI |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 3 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Řadový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2000 RPM |
| Objem | 998 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 85 kW |
| Max. rychlost | 182 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | XCeed (CD) (od 07/22) |
| model od | 2022 |
| motor od | 2022 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1483 mm |
| Šířka | 1826 mm |
| Délka | 4395 mm |
| Rozvor | 2650 mm |
| Objem kufru | 426 / - l |
| Hmotnost | 1351 / 1830 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 184 |
| Kombinovaná | 6 l/100km |
| Ve městě | 8 l/100km |
| Mimo město | 6 l/100km |
| Velikost nádrže | 50 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 500 kg |
| Brzděný | 1010 kg |
| Cena | 564 980 Kč |