| Název | e-Partner van |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (1) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 100 kW |
| Max. rychlost | 135 Km/h |
| Zrychlení | 11 s |
| Série | Partner (E) (od 08/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Výška | 1812 mm |
| Šířka | 1848 mm |
| Délka | 4753 mm |
| Rozvor | 2975 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | 1741 / 2450 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 17 l/100km |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 750 kg |
| Cena | 981 000 Kč |
| Název | Peugeot Expert Furgon 2.2 BlueHDi 110 MAN6 |
| Palivo | diesel |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | 2179 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | FWD |
| Výkon | 110 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1895 mm |
| Šířka | 1920 mm |
| Délka | 4980 mm |
| Rozvor | 3275 mm |
| Objem kufru | 0 / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 3 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 859 000 Kč |