| Název | Carrera Coupé S PDK |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Zadní motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1950 RPM |
| Objem | 2981 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 353 kW |
| Max. rychlost | 308 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | 911 (992) (od 09/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1303 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4542 mm |
| Rozvor | 2450 mm |
| Objem kufru | 373 / - l |
| Hmotnost | 1615 / 1885 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 125 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 18 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 63 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 3 497 298 Kč |
| Název | Porsche Cayenne S Electric Cayenne S Electric 400kW/544k (Launch Control 490kW/666k), 113kWh, 653km WLTP |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | a () |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 400 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | - |
| Šířka | - |
| Délka | - |
| Rozvor | - |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 3 235 954 Kč |