| Název | Carrera Cabriolet GTS PDK |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Zadní motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 2981 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 398 kW |
| Max. rychlost | 312 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | 911 (992) (od 12/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1298 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4553 mm |
| Rozvor | 2450 mm |
| Objem kufru | 163 / - l |
| Hmotnost | 1750 / 2095 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 117 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 17 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 63 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | cabrio |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 4 875 185 Kč |
| Název | Targa 4 GTS PDK |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Zadní motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 2981 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 398 kW |
| Max. rychlost | 312 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | 911 (992) (od 12/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1298 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4553 mm |
| Rozvor | 2450 mm |
| Objem kufru | 163 / - l |
| Hmotnost | 1820 / 2135 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 122 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 18 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 63 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | cabrio |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 5 086 378 Kč |