| Název | Carrera T Cabriolet PDK |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Zadní motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1950 RPM |
| Objem | 2981 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 290 kW |
| Max. rychlost | 293 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | 911 (992) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1292 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4542 mm |
| Rozvor | 2450 mm |
| Objem kufru | 163 / - l |
| Hmotnost | 1655 / 1985 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 114 |
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 19 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 63 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | cabrio |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 4 133 463 Kč |
| Název | GTS PDK |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6800 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 3996 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 368 kW |
| Max. rychlost | 302 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Panamera (972) (od 07/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1415 mm |
| Šířka | 1937 mm |
| Délka | 5052 mm |
| Rozvor | 2950 mm |
| Objem kufru | 478 / - l |
| Hmotnost | 2140 / 2685 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 124 |
| Kombinovaná | 12 l/100km |
| Ve městě | 21 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 90 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2200 kg |
| Cena | 4 482 532 Kč |