Srovnání: Porsche 911 Carrera T Cabriolet vs Porsche Taycan GTS | Autohled.cz
Motor
| Název | Carrera T Cabriolet PDK |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Zadní motor / Boxer |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 7500 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1950 RPM |
| Objem | 2981 ccm |
| Převodovka | m (6) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 290 kW |
| Max. rychlost | 293 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
Model
| Série | 911 (992) (od 10/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
Rozměry
| Výška | 1292 mm |
| Šířka | 1852 mm |
| Délka | 4542 mm |
| Rozvor | 2450 mm |
| Objem kufru | 163 / - l |
| Hmotnost | 1655 / 1985 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 114 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 10 l/100km |
| Ve městě | 19 l/100km |
| Mimo město | 10 l/100km |
| Velikost nádrže | 63 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | cabrio |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | 0 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
Motor
| Název | GTS |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 515 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
Model
| Série | Taycan (Y1A) (od 01/25) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
Rozměry
| Výška | 1381 mm |
| Šířka | 1966 mm |
| Délka | 4963 mm |
| Rozvor | 2900 mm |
| Objem kufru | 366 / - l |
| Hmotnost | 2360 / 2850 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 128 |
Spotřeba
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | 16 l/100km |
| Mimo město | 16 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
Karoserie
| typ | coupe |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
+ Přidat vozidlo