| Název | Coupé GTS Tiptronic S |
| Palivo | gasoline |
| Počet válců | 8 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 6000 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 2100 RPM |
| Objem | 3996 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 368 kW |
| Max. rychlost | 275 Km/h |
| Zrychlení | 4 s |
| Série | Cayenne (PO536) (od 04/24) |
| model od | 2023 |
| motor od | 2023 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Výška | 1654 mm |
| Šířka | 1989 mm |
| Délka | 4930 mm |
| Rozvor | 2895 mm |
| Objem kufru | 592 / - l |
| Hmotnost | 2295 / 2875 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 234 |
| Kombinovaná | 12 l/100km |
| Ve městě | 20 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Velikost nádrže | 90 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 3500 kg |
| Cena | 3 778 026 Kč |
| Název | Sport Turismo GTS |
| Palivo | electricity |
| Počet válců | 0 |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | 0 |
| Max. otáčky | 0 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 0 RPM |
| Objem | 0 ccm |
| Převodovka | a (2) |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 515 kW |
| Max. rychlost | 250 Km/h |
| Zrychlení | 3 s |
| Série | Taycan (Y1A) (od 01/25) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1392 mm |
| Šířka | 1966 mm |
| Délka | 4963 mm |
| Rozvor | 2900 mm |
| Objem kufru | 405 / - l |
| Hmotnost | 2385 / 2875 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 128 |
| Kombinovaná | 18 l/100km |
| Ve městě | 16 l/100km |
| Mimo město | 16 l/100km |
| Velikost nádrže | 0 l |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - |
| typ | combi |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 0 kg |
| Brzděný | 0 kg |
| Cena | 3 835 978 Kč |