| Název | Porsche Cayenne S Electric Cayenne S Electric 400kW/544k (Launch Control 490kW/666k), 113kWh, 653km WLTP |
| Palivo | Elektřina |
| Počet válců | - |
| Vstřikování | Neurčeno |
| Typ motoru | - |
| Počet ventilů | - |
| Max. otáčky | - |
| Točivý moment | - |
| Max. krouťák | - |
| Objem | - |
| Převodovka | a () |
| Pohon | 4x4 |
| Výkon | 400 kW |
| Max. rychlost | - |
| Zrychlení | - |
| Série | - |
| model od | 2026 |
| motor od | - |
| Třída vozidla | - |
| Výška | - |
| Šířka | - |
| Délka | - |
| Rozvor | - |
| Objem kufru | / - l |
| Hmotnost | / Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | - |
| Ve městě | - |
| Mimo město | - |
| Velikost nádrže | - |
| Emisní norma | - |
| CO2 | - |
| Elektrický dojezd | - |
| Dojezd WLTP | - |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ne |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ne |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Nebrzděný | - |
| Brzděný | - |
| Cena | 3 235 954 Kč |
| Název | PDK |
| Palivo | Benzín |
| Počet válců | 6 |
| Vstřikování | Přímé vstřikování |
| Typ motoru | Přední motor / Vidlicový motor |
| Počet ventilů | 4 |
| Max. otáčky | 5400 RPM |
| Točivý moment | 0 Nm |
| Max. krouťák | 1900 RPM |
| Objem | 2894 ccm |
| Převodovka | a (8) |
| Pohon | RWD |
| Výkon | 260 kW |
| Max. rychlost | 272 Km/h |
| Zrychlení | 5 s |
| Série | Panamera (972) (od 03/24) |
| model od | 2024 |
| motor od | 2024 |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Výška | 1423 mm |
| Šířka | 1937 mm |
| Délka | 5052 mm |
| Rozvor | 2950 mm |
| Objem kufru | 494 / - l |
| Hmotnost | 1960 / 2505 Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 132 |
| Kombinovaná | 9 l/100km |
| Ve městě | 15 l/100km |
| Mimo město | 9 l/100km |
| Velikost nádrže | 75 l |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 kg |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vzduchové |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Nebrzděný | 750 kg |
| Brzděný | 2200 kg |
| Cena | 3 043 628 Kč |